اسمارت آگهی

درآمد پرس کارتن

بازیافت کارتن , وبلاگ

۲۵ اسفند ۱۴۰۱ 2135 بازدید
اسمارت آگهی
دستگاه پرس کارتن و مقوا

درآمد پرس کارتن

درآمد پرس کارتن و کاغذ

درآمد پرس کارتن و کاغذ ، با توجه به شرایط موجود، اکثر افراد به دنبال ایجاد درآمدی مطلوب برای خودشان هستند. کارهای زیادی را می­توان برای رسیدن به کسب درآمد انجام داد اما یکی از بهترین گزینه­‌ها می‌­تواند کسب درآمد از طریق خرید ضایعات عمده و پرس کردن ضایعات باشد. درآمد از ضایعات را می­ توان به عنوان شغلی پردرآمد و پرسود نام برد.  

در بین ضایعات مختلف بازیافت ضایعات کارتن و پلاستیک درآمد نسبتا خوبی دارد.  خوشبختانه اکثر مردم تلاش می کنند با استفاده از محصولات بازیافتی نقشی در حفظ منابع طبیعی داشته باشند.

برای شروع این شغل ، شما می توانید با در اختیار داشتن مکانی برای نگه داری ضایعات، ضایعات مختلف مانند کارتن ، پلاستیک ، گونی ، پت ، کاغذ ، نایلون و … را بصورت فله خریداری نمایید . در مرحله دوم شما به دستگاه پرس ضایعات نیاز دارید تا حجم ضایعات را کم کرده و بصورت فشرده و با قیمت بالاتر به کارخانه های بازیافت تحویل دهید .

در ادامه برای خرید دستگاه پرس ضایعات کارتن شما را راهنمایی خواهیم کرد .

خرید دستگاه پرس کارتن

صنعت بازیافت صنعت سودآوری است. تولید کاغذ از کاغذ باطله و همچنین تولید کارتن از کارتن باطله و … هم به خاطر ارزانی مواد اولیه، کسب و کار مناسبی است که ضمن حفاظت از محیط زیست و اشتغال زایی از سود خوبی هم برخوردار است.

مهمترین تجهیزاتی که برای بازیافت کارتن نیاز داریم، دستگاه پرس کارتن است و بدون وجود آن، کار بازیافت بسیار سخت خواهد شد. این دستگاه می تواند کارتن ها را فشرده کند و به این صورت حجم فضای اشغال شده توسط ضایعات را کاهش دهد. 

قیمت دستگاه پرس ضایعات کارتن

دلیل اینکه کارخانجات بازیافت کارتن و ضایعات پرس شده را با قیمت بالاتر از قیمت کارتن فله از شما خریداری خواهند کرد این است که خرید کارتن پرس شده مزایای مختلف برای کارخانجات بازیافت دارد  : 

1- کاهش حجم ضایعات و کمتر شدن فضای اشغال شده کارخانه

2- کاهش نیروی انسانی

3- صرفه جویی در وقت و زمان 

و ….

برای خرید دستگاه پرس کارتن ، به موارد کیفیت بدنه دستگاه ، نوع لوازم هیدرولیک استفاده شده ، و کیفیت سایر متریال توجه نمایید .

Average rating 4.4 / 5. 7

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید